Nasz zespół

Nasz zespół

Agnieszka Rybarczyk

Dyplomowany behawiorysta zwierząt. Jedna z pierwszych przewodników psów w OSP Grupy Ratownictwa Specjalistycznego z Psami przy jednostce JRG nr. 4 na poznańskiej Wildzie. Wieloletni praktyk w dziedzinie szkolenia psów.

Propagatorka wiedzy o zwierzętach oraz ich właściwego wychowania. Współwłaścicielka hodowli kotów brytyjskich i syberyjskich.

Weronika Klimuntowska – Nawrocka
– wolontariusz

Jest przede wszystkim matką. Zawodowo od kilkunastu lat pracuje z ludźmi i pomaga im przezwyciężyć ich problemy. Praca wymaga dużego skupienia i trafności oceny sytuacji. Po pracy, którą ciężko pozostawić za drzwiami domu, starała się znaleźć zajęcie, które pomoże zrehabilitować myśli i przekierować na inne tory.

Dlatego zwierzęta. Od zawsze kochała koty i niezależnie gdzie mieszkała, koty mieszkały ze nią. Obecnie jest szczęśliwą posiadaczką dwóch psów z którymi tworzymy jeden zespół. Z uwagi na chęć poszerzenia i udokumentowania swojej wiedzy z zakresu psychologii zwierząt podjęła naukę na studiach podyplomowych w Poznaniu.

Natalia Hoffmann

Od dziecka jest miłośniczką zwierząt. Posiada przygotowanie pedagogiczne. Jest współautorką programów edukacji humanitarnej. Ma na koncie niezliczone spotkania z dziećmi i młodzieżą na terenie gminy Wronki i nie tylko. Przeprowadziła mnóstwo zbiórek karmy przy okazji zajęć edukacyjnych.

Aktywnie uczestniczy w adopcjach psów i kotów poprzez przeprowadzanie wizyt przed i po adopcyjnych. Walka z bezdomnością i integracja ludzi wykluczonych to jej absolutny priorytet.

Paulina Borowiak

Mieszka w lesie i uwielbia naturę. Jest odważna i uważa, że bać należy się tylko złego człowieka – las rządzi się zasadami. W jej domu rodzinnym hodowano mnóstwo zwierząt. Sama hodowała króliki, miała wiele kotów, wśród których nawet wychowywała koty niewidome.

Praca w fundacji jest spełnieniem jej marzeń, gdyż jak uważa, będzie dużo zwierzaków które trzeba przytulić i wygłaskać, a to daje jej niezwykłą radość. Jej domeną jest myśl, że zwierzęta są szczere i komunikują się z nami wprost.